۱۳۹۰ خرداد ۱۶, دوشنبه

ترسناكترين صحنه هیچکاکی!


آلفرد هيچكاك، استاد بزرگ سينما ومتخصص هنر ترساندن مردم، درحال رانندگي در جاده هاي سوئيس بود كه ناگهان ازپنجره ماشين به بيرون اشاره كرد و گفت اين ترسناك ترين منظره ايست كه تا حالا" ديده ام" و امتداد اشاره او، كشيشي بود كه دست بر شانه پسرك خردسالي نهاده بود و با او صحبت مي كرد. هيچكاك از پنجره ماشين به بيرون خم شد و فرياد زد: "فرار كن پسر جان! زندگي ات را نجات بده!"۳ نظر:

  1. مذهب آه مخلوق ستم کشیده روح جهان بی روح است مذهب افیونی است که انسانهای والا مقام را به خلسه میبرد ومسخ میکند انسانها باید از این تار پوسیده مذهب برهند.تا بتوانند آزاد بیندیشند وآزاد زندگی کنند.بین علمای اسلام این کار بصورت رسمی وجود دارد در حوزه های قم میتوان این را دید.
    زنده باد آزادی و سرنگون باد رژیم اسلامی حاکم بر ایران

    پاسخحذف
  2. بر مادر آقا صلوات. ایشون چنان موجودی از عقب پس انداخته اند که نمونه ی ایشان را فقط چند بانوی قحبه نظیر مادر گرامی آیت الله جنتی و ایضا بزرگ بانوی اسلام و ام المومنین مادر مکرمه ی خمینی کبیر از پس خارج نمونه بوده اند. در خبر است که مادر خمینی کبیر ایشان را پس از بادی خارج کرده چنان بر مزاج شوهر معزز که ساعتها آقایشان بر پشت ایشان چسبیده و مک می زده است.

    اللهم اقبل توسلات مولانا بتخماننا واحفظ امه لنا حتی یوم الدخولنا بها. آمین با الله اللاشین

    پاسخحذف