۱۳۸۹ مرداد ۲۲, جمعه

اخراجيها براي ابد اخراج مي شود


همبستگی بزرگ ملی
فیلم اخراجی‌ها 3 به كارگردانی گله‌دار سابق لباس شخصی‌ها و انصار مخوف حزب الله، مسعود ده نمكی، مراحل آخر ساخت را میگذراند و به زودی با كمك تبلیغات فراوان به روی پرده سینماها میره.
من، تو، او، شما، آنها، ما؛ اگه ایرانی هستیم، اگه به وطن و هموطن عشق می‌ورزیم؛ اگه خون پاك نداها و سهراب‌ها و اشكان‌ها و امیرها ... فرزندان برومند و جوانان به خون خفته وطن برايمان ارزش دارد، این فیلم را تحریم كنیم !
ده نمكی یكی از جنایتكاران بالفطره این دستگاه است و تا ابد دستان كثیفش به خون جوانان آزادیخواه این مرز و بوم آلوده است. ده نمكی و جنایات كثیف خودش و گروهك منحط و آدمكش‌اش در 18 تیر 78 هیچگاه از یاد و خاطر ایران و ایرانی نخواهد رفت.
هر كسي اين حق را دارد كه عوض بشود. بايد براي هر جلادي اين شانس را قائل شويم كه از گذشته‌اش فاصله بگيرد. اما براي اين كه بدانيد او هيچ فرقي با گذشته نكرده بدانيد كه ده‌نمكي هرگز براي جناياتي كه كرد، براي زنجيرهايي كه خودش و مزدوران تحت امرش بر روي زنان اين كشور(خواهران و مادران من و شما) كشيدند، براي رهبري اوباش در 18 تير و كشتن عزت ابراهيم نژاد (پرونده‌اي كه با دزدي يك ريش‌تراش ماستمالي شد)، توبه نكرد. بلكه به آن گذشته ننگين افتخار هم مي‌كند.
به ياد بياوريم كه وقتي براي اخراجي‌هاي 1 داوران شرافتمند جشنواره به او جايزه ندادند بر روي سن چه عربده كشي راه انداخت!
آخرين سناريوي ده‌نمكي حضور در تلويزيون و انتقاد از وضعيت موجود بود. آيا كسي نمي پرسد كه در بين اين همه افراد سياسي، نماينده مجلس و يك عده ديكر، يكدفعه حضور ده‌نمكي به عنوان كارگردان چه معنايي دارد؟ او مي خواهد با يك ژست دروغين آزادي‌خواهي، آگهي تبليغاتي فيلم بعديش را به خورد ملت بدهد.
دوبار اشتباه بس است؛ دو بار از یه سوراخ گزیده شدن كافي است. دو بار تحت تاثیر زرق و برق تبلیغات گیشه و لوده بازی خائنانی چونشریفی‌نیا (كه در مراسم تحليف احمدي‌نژاد شركت كرد) قرار گرفتیم و تا ابد سرافكنده ایم.

بيايد با تحريم اين فيلم اعلام كنيم كه ما غيرت داريم و پولمان را به جلادمان نمي‌دهيم. قبلا با رفتن به سينما و ریختن سرمایه‌های ملی به حساب مزدوران آدمكش و انصار حزب الله، چماق و ابزار سركوب را به دستان كثیف و آلوده به خون این جنایتكاران دشمن ملت داده‌ایم.
اما اين بار ديگر هشيار خواهيم بود.
اگر با ما تحريم كنندگان موافق هستيد، لطفا اين نامه را براي ديگران هم بفرستيد و به دوستان و اقوام بگوييد كه اين فيلم را تحريم كنند.

اگرخیلی کنجکاو بوديد این فیلم را ببینید, کمی صبر کنید, مطمئنا" سی دی رایت شده غیر مجاز که سودی برای ده نمکي و توليد کننده نداشته باشد با کمی تاخیر وارد بازار میشود و با کمی تاخیر آن را خواهید دید.

۳ نظر:

  1. گوه میخوری با جد و آبادت

    پاسخحذف
  2. من کاملا با نویسنده موافق هستم . چون اون روز ها را به یاد می آورم که این مردک چه بلایی بر سر دانشجویان به بار آورد

    پاسخحذف
  3. نباید به آدمکش هایی مانند ده نمکی فرصت عرض اندام داد، بیایید این فیلم بی ارزش را تخریم کنید.

    پاسخحذف